Pasifik Forum
/!\ Grafik Bölümü Kuralları Konu Açmadan Önce Okuyun !! Di12110
Pasifik Forum
/!\ Grafik Bölümü Kuralları Konu Açmadan Önce Okuyun !! Di12110
Pasifik Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paylaşıma Açılan Forum Sitesi

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Sayfayı FaceBook'ta Paylaş

/!\ Grafik Bölümü Kuralları Konu Açmadan Önce Okuyun !!

YazarMesaj
DebausA
Pasifik•Admin
Pasifik•Admin
DebausA

Rep Puanı : 1273
Pasifik Puan : 58401
http://www.forumpasifik.net.tc

ForumPasifik Cüzdan
Altın Altın: Sınırsız
Para Para: Sınırsız

/!\ Grafik Bölümü Kuralları Konu Açmadan Önce Okuyun !! Empty
MesajKonu: /! Grafik Bölümü Kuralları Konu Açmadan Önce Okuyun !!   /!\ Grafik Bölümü Kuralları Konu Açmadan Önce Okuyun !! IiconminitimeminiduvarsPerş. Mart 10, 2011 4:48 pm

Foruma üye olan tüm kullanıcılar bu kuraları biliyor ve kabul etmiş sayılır. Grafik bölümün ekibi bu kuralları önceden haber vermeden değiştirme hakkına sahiptir. Forumunuz için grafik desteğini yanlızca bu bölümden alacaksınız. Eğer, yeni bir istek yapmak istiyorsanız, bu kuralları dikkatlice okumalısınız ! (aksi halde, konunuz kilitlenecektir).

○ Bir konuda sadece bir istek yapabilirsiniz.
Her istek icin yeni bir konu acmalisiniz. Böylece size daha iyi yardim edebiliriz.

○ Istek yapmak icin bu formu tamamlamaniz gerekmektedir.
Ne kadar cok formu tamamlarsaniz o kadar iyi size yardim ederiz. Resim istiyorsaniz, bunu siz yüklemeniz gerekir. Resim aramak grafikerlerin isi degildir. Ayrica, forumun adresi mecburidir. Adres yoksa, size yardim edemeyiz.Konunuz kilitlenip, cöpe atilir.
Grafik İstek Formu
Kod:
[font=Courier New][color=darkblue][b]Ne istersiniz :[/b][/color]
[color=darkblue][b]Resmin boyutu :[/b][/color]
[color=darkblue][b]Yazi :[/b][/color]
[color=darkblue][b]Yazilarin rengi :[/b][/color]
[color=darkblue][b]Arka plan rengi :[/b][/color]
[color=darkblue][b]Resimler :[/b][/color]
[color=darkblue][b]Site ismi :[/b][/color][/font]

○ 5 tane öneri kabul edebilirsiniz, sonra konuyu kapatmaniz gerekmekte.
Herkes istek yapabilmesi için, 5 öneriden sonra istek otomatik olarak bir yetkili tarafindan kapatilacaktir. Isteginiz bitmisse, bize bildirmegi unutmayin : mesajinizi düzenleyip, ikonu [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] olarak degistirmeniz bize cok yardimci olacaktir.

○ Sadece 24 saat içinde konunuza cevap gelmez ise başka bir mesaj yollayabilirsiniz.
Konuyu acan üye, eski mesajina göre, 24 saat önce cevap verir ise, konu 48 saat icin kapatilicaktir.

• Imzali resimleri kullanmak kesinlikle yasaktir !
Imzali resimlere Copyright deniliyor. "By" veya "©️" gördugunuz an resmi kullanamazsiniz, cünkü bu resimi yapan kisi yaptigi calismagi korumak istiyor ve onun yaptigini bilinmesini istiyor.

Örnek:

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

/!\ Her hangi bir imzayi cikartmak kesinlikle yasaktir ! Eger resimi yapan grafiker ©️ olan resimi degistirildigini görür ise, dava acabilir.

○ Konularda flood yapmak yasaktir.
1. Cezalardan uzak durmak için : flood, polemik veya terbiyesiz kelimeleri kullanmak kesinlikle yasak.

2. Lütfen gereksiz mesajlar yollamayin. "tamam yapicam", "yarin yapariz" vs .. gibi mesajlar yasaktir.

○ Özel Mesaj atarak yardım olmaz.
Lütfen üyelerimizi yardim için rahatsiz etmeyiniz. Özelden yardim olursa, bu forum ne ise yarar ?

○ İsteklerinizde kişisel görseller vermeyin !
Lütfen isteklerinizde kişisel görseller vermeyiniz. Kişisel görseller verdiğinizde konunuz kilitlenip çöpe atılacaktır.

Okuduğunuz için ve bu forumun başarısına katıldığınız için tesekkürler.
Yönetim. king
https://forumpasifik.yetkin-forum.com

/!\ Grafik Bölümü Kuralları Konu Açmadan Önce Okuyun !!
1 sayfadaki 1 sayfası