Pasifik Forum
EE FENERBAHÇE NEDE OLSA NE OLCAKDI :d  Di12110
Pasifik Forum
EE FENERBAHÇE NEDE OLSA NE OLCAKDI :d  Di12110
Pasifik Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paylaşıma Açılan Forum Sitesi

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Sayfayı FaceBook'ta Paylaş

EE FENERBAHÇE NEDE OLSA NE OLCAKDI :d

YazarMesaj
goko394
Etkisiz Üye
Etkisiz Üye

Rep Puanı : 0
Pasifik Puan : 48198
http://www.forumpasifik.net.tc

ForumPasifik Cüzdan
Altın Altın: 0
Para Para: 100

EE FENERBAHÇE NEDE OLSA NE OLCAKDI :d  Empty
MesajKonu: EE FENERBAHÇE NEDE OLSA NE OLCAKDI :d    EE FENERBAHÇE NEDE OLSA NE OLCAKDI :d  IiconminitimeminiduvarsSalı Şub. 15, 2011 11:06 pm

Bir Beşiktaşlı, bir Fenerbahçeli ve bir Galatasaraylı Arabistan'da yasak olmasına rağmen bir otelde içki içerken yakalanır. Mahkemeye çıkarılırlar. Karar İDAM! Bizimkiler itiraz ederler ve karar ömür boyu hapis cezasına çevrilir. Ama o gün bayrama denk geldiği için Kral Hazretleri ömür boyu hapsi kaldırıp hepsine 20 kırbaç cezası verir. Bizimkileri sempatik bulduğu için de bir kıyak daha yapıp herkese acıyı hafifletmek için bir istek hakkı tanır. Beşiktaşlı, "Sırtıma bir yastık bağlayın" der. 10 kırbaçtan sonra yastık paramparça olur ve pek fayda etmez. Uyanık Galatasaraylı bunu görünce, "Sırtıma iki yastık bağlayın" der. Ama iki yastık bile 20 kırbaca dayanmaz. Sıra Fenerbahçeliye gelince Kral, "Bak Fenerbahçeli seni severim... Bu yüzden sana iki istek hakkı veriyorum" der... Fenerbahçeli bunun üzerine "O zaman bana 40 kırbaç vurulsun" deyince herkes şaşkına döner. Kral Hazretleri; "Peki ikinci isteğin nedir?" diye sorar... Fenerbahçeli pis pis sırıtır ve ekler; "Galatasaraylıyı sırtıma bağlayın"

KABUSUN OLUR RÜYANA GİRERİM
GÖLGEN GİBİ ENSENDE GEZERİM
BENİ BİLEN BİLİR ALAYINI SİLERİM
AZRAİL GİBİ RUHUNA ÇÖKERİM
BÖCEK OLMA BEBE EZERDE GEÇERİM
SOLUDUĞUN NEFESE HARACIMI İSTERİM
HANENİ YAKAR ATEŞDE GEZERİM
PSİKOPATIN KRALINI ASARIM KESERİM.. SENİN İÇİN ŞEKİL YAPMAK TARZSA, BENİM İÇİN DE SENİ ŞEKİLDEN ŞEKİLE SOKMAK FARZ OLUR... GALATARASARAY ANLADINMI LOW

EE FENERBAHÇE NEDE OLSA NE OLCAKDI :d
1 sayfadaki 1 sayfası