Pasifik Forum
İşler yolunda gitmiyor Di12110
Pasifik Forum
İşler yolunda gitmiyor Di12110
Pasifik Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paylaşıma Açılan Forum Sitesi

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Sayfayı FaceBook'ta Paylaş

İşler yolunda gitmiyor

2 posters
YazarMesaj
Panzehir
Acemi Üye!
Acemi Üye!
Panzehir

Rep Puanı : 4
Pasifik Puan : 48170
http://www.forumpasifik.net.tc

ForumPasifik Cüzdan
Altın Altın: 0
Para Para: 5

İşler yolunda gitmiyor Empty
MesajKonu: İşler yolunda gitmiyor   İşler yolunda gitmiyor IiconminitimeminiduvarsPerş. Eyl. 22, 2011 8:36 pm

Şenol Güneş oyuncularının yediği tekmelerin performanslarını olumsuz etkilediğini belirterek, “Bu durum farkı artırmamızı engelledi, maç berabere bitti. Bu maç için çok da olumsuz düşünmüyorum” dedi.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Bordo – mavili takımda kaybedilen puanların sorumluluğunu üzerine alan Şenol Güneş, “Hiçbir takım bizden üstün oynamadı ama sonuç almasını bildiler” dedi.

Spor Toto Süper Ligi’nde sadece 2 puan toplayabilen Trabzonspor’da geniş kadroyu sık sık rotasyon yaparak kullanan teknik direktör Şenol Güneş de eleştirilen isimler listesine eklendi. Güneş, yaşanan puan kayıplarının gerçekten üzüntü verici olduğunu vurgulayarak, “Sezon geç açıldı, üç günde bir maç var.Bu yılın nasıl biteceğini sezon sonunda göreceğiz. 9 puanla bu üç haftayı bitirmiş olabilirdik ama 2 puan alabildik. Rakiplerimiz bizden üstün oldukları için değil ama sonuç olarak puan aldılar. Diğer maçlara baktığınızda da bizden iyi pas yapan takımlar var” dedi.

GÜNEŞ’TEN SERT UYARI: “LILLE MAÇINI DEĞİL, LİGİ DÜŞÜNÜN”

Cumartesi günü oynanacak olan Karabükspor maçı öncesi antrenmanları basına kapatan tecrübeli teknik adamın oyuncularına çok ciddi uyarılarda bulunması bekleniyor. Maçlarda yakalanılan pozisyonların kolayca harcanmasından şikayetçi olan Güneş’in, Karabükspor maçı öncesi de yine mini bir revizyon yapması bekleniyor. Oyuncularından Salı günü oynanacak olan Lille maçını şu an için unutmalarını isteyecek olan tecrübeli teknik adamın, “Öncelikli hedefimiz Karabükspor maçı. Uzun vadeli planlarla değil, kısa vadeli planlarla yolumuza devam etmeliyiz. Karabükspor maçını kazanalım sonra Lille maçını düşünürüz” diyerek oyuncularına lig maçının önemini vurgulayacağı belirtildi.

CECH: “BEN ÇOCUK DEĞİLİM”

Bordo – mavili takımın tecrübeli futbolcularından Marek Cech, kötü gidişata dur diyebilecek potansiyele sahip bir takım olduklarını söyledi. Cech, uyum sorununu aştıklarını ifade ederek, “Ben genç ve tecrübesiz bir futbolcu değilim, çocuk da değilim. Uyum sorunu yaşamam söz konusu olmaz. Bundan önce bir çok önemli ligde ve önemli takımda forma giydim. Trabzonspor’a da gelirken büyük bir takım olduğu için burayı tercih ettim. Şu an bulunduğumuz konum üzüntü verici ama bu durumu toparlayacağız ve herkes yine bizden övgüyle bahsedecek. Daha önce gittiğim bazı ülkelerde adaptasyon sorucu yaşamıştım ama burada böyle bir sorunum yok” diye konuştu.

YÖNETİM BÜYÜK ŞOK YAŞIYOR

Şampiyonlar Ligi’nde İnter’in mağlup edilmesi ile büyük coşku yaşayan Trabzonspor taraftarı ve yönetimi, ligde kaybedilen puanların şokunu yaşıyor. Bordo – mavili taraftarlar ligde kaybedilen puanların telafi edileceğine inanırken, oyuncuların ödemelerini aksatmayan yönetim, kaybedilen puanlar karşısında büyük şok yaşıyor. Başkan Sadri Şener ve Asbaşkan Nevzat Şakar’ın teknik direktör Şenol Güneş ile bir durum değerlendirmesi yapması ve takımın gidişatı hakkında bilgiler alması bekleniyor.

YUNUS EMRE SEL/TRABZON (DHA)
BlackTigeR
Pasifik•Admin
Pasifik•Admin
BlackTigeR

Rep Puanı : 25
Pasifik Puan : 48856
http://www.forumpasifik.net.tc

ForumPasifik Cüzdan
Altın Altın: sınırsız
Para Para: sınırsız

İşler yolunda gitmiyor Empty
MesajKonu: Geri: İşler yolunda gitmiyor   İşler yolunda gitmiyor IiconminitimeminiduvarsPaz Ekim 30, 2011 5:14 pm

Alıntıysa lütfen alıntıdır diye not ediniz..
https://forumpasifik.yetkin-forum.com yada http://forumpasifik.ne

İşler yolunda gitmiyor
1 sayfadaki 1 sayfası