Pasifik Forum
Barış Özbek gidiyor ! Di12110
Pasifik Forum
Barış Özbek gidiyor ! Di12110
Pasifik Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paylaşıma Açılan Forum Sitesi

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Sayfayı FaceBook'ta Paylaş

Barış Özbek gidiyor !

YazarMesaj
DebausA
Pasifik•Admin
Pasifik•Admin
DebausA

Rep Puanı : 1273
Pasifik Puan : 58701
http://www.forumpasifik.net.tc

ForumPasifik Cüzdan
Altın Altın: Sınırsız
Para Para: Sınırsız

Barış Özbek gidiyor ! Empty
MesajKonu: Barış Özbek gidiyor !   Barış Özbek gidiyor ! IiconminitimeminiduvarsPerş. Mart 17, 2011 3:30 pm

Galatasaraylı futbolcu Barış Özbek[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Türkiye'den ayrılık için mesajı verdi[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] takımı süreklilik konusunda eleştirdi[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] derbi hakkında konuştu..

Barış[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Alman Kicker dergisine verdiği röportajda[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ''Galatasaray'da bir gelecek görüyor musunuz'' şeklindeki soruyu[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ''Doğrusunu söyleyeyim; Galatasaray'da 4 yıl yeter. Şimdi yeni hedefler istiyorum. Yeni bir lig. Rot-Weiss Essen'den 4 yıl önce geldiğimde Galatasaray benim için çok çekici idi. Bunu başardım. Şampiyon oldum. Şimdi değişiklik düşünüyorum'' diye yanıtladı.

Almanya Birinci Futbol Ligi'nde (Bundesliga) oynamayı düşünüp düşünmediği sorusuna karşılık da Barış[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Bundesliga'nın kendisi için çok cazip olduğunu[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ailesinin Almanya'da yaşadığını belirterek[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ''Memleketime dönmek istiyorum'' dedi.

''Performansınızdan memnun musunuz'' şeklindeki soru üzerine de Barış[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] sakatlıklara rağmen birçok maçta yer aldığını[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ancak bu sezondan memnun olmadığını[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] performansta hiçbir zaman memnun olunmaması gerektiğini ifade ederek[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bu konuda Alman Milli Takımının eski kalecisi Oliver Kahn gibi düşündüğünü ve mücadeleci bir yapıya sahip olduğunu kaydetti.

Genç futbolcu[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ''Türkiye'ye transferinizle bir hata mı yaptınız'' soruna ise ''Hayır. UEFA Kupası'nı ve Süper Kupa'yı kazanan Galatasaray büyük bir kulüp. Ben bir hata yapmadım. Burada başardığımdan gurur duyuyorum. Almanya'da gözden uzaktım[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ancak burada Avrupa Ligi'nde oynadım. O zamanlar Türk Milli Takımı'ndan da davet geldi ve bunu geri çevirdim'' karşılığını verdi.

Fenerbahçe'ye karşı yarın oynayacakları karşılaşmanın kendileri için son şans olduğunu ifade eden Barış[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] sadece taraftarların değil[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] futbolcuların da bu sezonda hayal kırıklığı yaşadığını[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] elde edilen sonuçlara rağmen 50 bin kişilik stadın her maçta hemen hemen tümüyle dolu olduğunu[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] sonuçların Galatasaray'a yakışmadığını[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Galatasaray'ın daha üst sıralarda bulunmaya alışık olunduğunu kaydetti.

Galatasaray'ın geçen sezon da iyi olmadığını[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ancak ligi üçüncü sırada tamamladıklarını anlatan Barış[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ''Burada bu yetmez. İkinci olmak bile burada başarısızlıktır'' dedi.

Barış[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] 4 yıl futbol oynadığı Galatasaray'da bu süre içinde 6 teknik direktörün değiştiğine işaret ederek[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] şampiyon oldukları 2008 yılındaki takımdan sadece 4 ya da 5 futbolcu kaldığını[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bunun normal olmadığını ve Galatasaray'da süreklilik konusunda bir eksiklik bulunduğunu anlattı.
https://forumpasifik.yetkin-forum.com

Barış Özbek gidiyor !
1 sayfadaki 1 sayfası